Wielkopolski Klub Kapitału

„Ludzie, którzy osiągają sukcesy, odczuwają naturalną potrzebę łączenia się”

Bieżące aktualności

Sukces zaczyna się od ludzi. Polish National Sales Awards ramię w ramię z Wielkopolskim Klubem Kapitału

2016-12-01

Polish National Sales Awards rozpoczyna współpracę z Wielkopolskim Klubem Kapitału. Działania będą odbywały się na zasadach partnerskich i obejmą obszar wzajemnego wsparcia na płaszczyźnie merytorycznej. 

W ubiegłym roku konkurs PNSA zanotował liczbę ponad 100 zgłoszonych uczestników, z czego laureatami w poszczególnych kategoriach zostało aż 18 osób,  a wyróżnienia otrzymało kolejnych 28. Do tej pory, do wszystkich edycji konkursu zgłosiło się ponad 600 kandydatów. Fakt ten pokazuje, jak duża jest wśród firm i ich przedstawicieli chęć dzielenia się wiedzą, wzajemnej edukacji i wyciągania wniosków, które następnie wpływają na rozwój ich organizacji.

– Z dużym entuzjazmem rozpoczynamy współpracę z Polish National Sales Awards. Konkurs PNSA, promując dobre praktyki i wysokie standardy sprzedaży, aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorstw, co jest jednym z kluczowych celów działania Wielkopolskiego Klubu Kapitału – mówi Henryk Judkowiak, Prezes Wielkopolskiego Klubu Kapitału.
– Cieszymy się, że możemy aktywnie włączyć się w promocję działań PNSA w Wielkopolsce i mamy nadzieję, że również w naszym regionie przedsiębiorcy chętnie zaangażują się tę ciekawą inicjatywę – dodaje.

Misją Wielkopolskiego Klubu Kapitału jest zrzeszanie właścicieli i szefów firm o wybitnych cechach osobowości i wysokim autorytecie społecznym, prowadzących rzetelne i wiarygodne firmy. Aktualnie Klub zrzesza ponad stu trzydziestu członków, którzy są właścicielami lub menadżerami blisko 250 przedsiębiorstw, zatrudniających łącznie ponad 30 000 pracowników. Główne hasła, którymi kieruje się WKK to zasady uczciwości, rzetelności i wiarygodności. Zadaniem organizacji jest wypracowywanie wspólnego stanowiska w interesujących środowisko sprawach, wzajemne wspieranie się i rozwijanie współpracy pomiędzy firmami należącymi do członków.

– PNSA rozpoczęła współpracę partnerską z Wielkopolskim Klubem Kapitału  z uwagi na strategię związaną z rozwojem i rozszerzaniem zakresu działalności na największe gospodarcze regiony w Polsce – mówi Elżbieta Pełka, Prezes Polish National Sales Awards. – WKK jest jedną z najważniejszych izb handlowych w Polsce, zrzeszającą przedsiębiorców wielkopolskich, dla których sprzedaż i kompetencje sprzedażowe zespołów należą do kluczowych czynników sukcesu. Ponadto, współpracę między organizacjami będzie wspierał dialog społeczny, co bezpośrednio wpłynie na zwiększenie kapitału społecznego zarówno w przypadku PNSA, jak i WKK – dodaje.

 

Kontakt

Wielkopolski Klub Kapitału
61-739 Poznań,
Pl. Wolności 18
 

tel. +48 61 851  89 28, 96 53

e-mail: wkk@wkk.poznan.pl

O klubie

Elitarna Organizacja
Przedsiębiorców