Wypowiedzi

 

Paweł Bugajny - Prezydent WKK

Wielkopolski Klub Kapitału to przede wszystkim stała aktywność w życiu gospodarczym regionu Wielkopolski. To klub, który cały czas organizuje duże comiesięczne spotkania zarówno dla członków jak i sympatyków. Częściej odbywają się szkolenia i narady związane z bieżącą sytuacją gospodarczą i prawną podmiotów gospodarczych. Różnorodność Członków Klubu, często doskonałych przedsiębiorców, jest jego wizytówką.
 

Romuald Szperlinski - Past-Prezydent WKK

Przez wszystkie długie lata swego istnienia, Wielkopolski Klub Kapitału dowiódł, że jest dla swych Członków bardzo cennym uzupełnieniem życia zawodowego. Nasze spotkania mające charakter towarzyski i przyjacielski pozwalają na oderwanie się od codziennej pracy. Wiele zawdzięczam Klubowi i jego Członkom. Dziękuję!
 

mec. Jerzy Krotoski - Wiceprezydent WKK

Dla mnie Wielkopolski Klub Kapitału to możliwość spotkania z przedstawicielami dobrze funkcjonującego biznesu. To nawiązywanie znajomości z ciekawymi ludźmi. Wymiana informacji, a często i doświadczeń biznesowych. Spotykamy się na terenie różnych firm, które prezentują swoje technologie i osiągnięcia. Zapraszamy na spotkania bankowców, ekonomistów, czy ludzi znanych z niesamowitych i nietuzinkowych osiągnięć. Lubię comiesięczne spotkania i pragnę w  nowej kadencji zarządu rozwijać działalność Klubu, a także zachęcać do jego członkostwa.
 

Małgorzata Paczkowska - Wiceprezydent WKK

W Wielkopolskim Klubie Kapitału jestem „od zawsze”. Wstąpiłam do Klubu w pierwszym roku jego działania. Obserwuje przez lata jego mniejszą lub większą aktywność, akcje, wydarzenia, które jakiś czas trwają, a potem się kończą, bo czasy się zmieniają. Przez te wszystkie lata obserwuję aktywność kobiet w WKK, są bardziej widoczne, ale ciągle jeszcze jest ich niewiele. Mam nadzieję, że uda nam się to zmienić. Mam nadzieję, że mój przykład, kobieta-wiceprezydent, zachęci dziewczyny, aby wyrównać parytety w WKK.
 

Wojciech Majchrzycki - Wiceprezydent WKK

Wielkopolski Klub Kapitału wyróżnia się tym, że skupia aktywnych przedsiębiorców, których zainteresowania wybiegają poza bieżące zarządzanie firmą. Każdy członek Klubu może liczyć na pomoc i pośrednictwo Klubu w istotnych dla siebie sprawach, często wykraczających poza interes jednej firmy. Comiesięczne spotkania członków WKK to nie tylko szczytna tradycja, ale okazja do spotkania z praktykami życia gospodarczego, finansów, polityki oraz wybitnymi osobowościami, od których zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć. To sprawia, że Klub Kapitału wciąż tętni życiem i rozwija się, będąc od lat najbardziej aktywną i rozpoznawalną organizacją biznesową w Wielkopolsce.